Kā saņemt sūtījumu Omniva pakomātā

Piegāde ar omniva pakomatiem

Preču piegāde uz OMNIVA pakomātiem BEZ MAKSAS

-Veicot pasūtījumu darba dienā līdz plkst. 12:00 tas tiek izsūtīts pasūtījuma saņemšanas dienā

 Līdz 30€ – 1.99€

 

Piegāde ar kurjeru

Preču piegāde ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi Latvijā- 3.99 €

Maiņa/Atgriešana. Kā tas darbojas?

PREČU ATGRIEŠANAS UN NAUDAS ATMAKSA

 1. Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā ANIJA, jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.
 2. Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm, nenoņemot un nesabojājot cenu un proves zīmes. Atcerieties, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl,ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tieši tādā apmērā, kādā to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).
 3. Atteikuma tiesību termiņa sākumu skaita sekojoši : ja pasūtīta prece – no dienas, kad patērētājam prece piegādāta; ja vienā pasūtījumā pasūtītas vairākas preces, kuras piegādā atsevišķi, – no dienas, kad patērētājam piegādāta pēdējā pasūtītā prece; ja tiek piegādāta prece, kas sastāv no vairākām partijām vai daļām, – no dienas, kad patērētājam piegādāta pasūtītās preces pēdējā partija vai daļa.
 4. Lai atgrieztu preci Jums nepieciešams aizpildīt atteikuma veidlapu ANIJA mājas lapā, norādot nepieciešamos datus.
 5. Atgriešanas pieteikums ir pieņemts no atgriešanas formas aizpildīšanas brīža, par kuru Jūs saņemat apstiprinājumu norādītajā e-pastā.
 6. ​Preces atgriešanu iespējams veikt 14 dienu laikā visos Grenardi veikalos, vai arī, nosūtot preci pa pastu (SIA “ANIJA”, Lubānas iela 56-68, Rīga, LV-1073) kopā ar piegādes brīdī saņemtiem pirkuma dokumentiem un iepakojumu. Grenardi nesedz preces atgriešanas pasta izdevumus.
 7. Jā 14 dienu laikā pēc atteikuma pieteikuma mēs neesam saņemuši preci, no kuras esat atteicies, tad atteikuma pieteikums tiek anulēta.
 8. Izmantojot atteikuma tiesības, jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
 9. Ja izmantojat atteikuma tiesības, interneta veikalam ANIJA ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad esam saņemuši atgriezto preci un pārliecinājušies par tās kvalitātes atbilstību, atmaksāt naudu uz to pašu bankas kontu, no kura tika samaksāts par attiecīgo preci.
 10. Pasūtījuma atgriešanas gadījumā pasūtījuma piegādes maksa netiek atgriezta

Pierakstieties jaunumiem

Izpārdošana un atlaides Līdz 50%

Saņemiet iknedeļās akcijas un piedāvājumus savā e-pastā.

0
  0
  Iepirkumu grozs
  Jūsu preču grozs ir tukšs